В мережі розгорілась суперечка з приводу жорстокого нападу на британця у Києві. Ліама Ентоні насправді могли побити зовсім не через його дивакувату зовнішність та кольорове волосся. Хуліганам ймовірно не сподобався одяг хлопця з провокативним написом.

Про це написала на сторінці в Facebook користувачка Роксолана Юріївна.

"На першому фото побитий начебто за кольорові волосся неформал гуляє по Києву в кофтині Soulfly. На другому фото соліст цієї групи на концерті в Москві, де заявив, що Крим належить Росії. Група 2014 скасувала концерт в Україні через" політичну кризу "і в Україні більше не з'являється", - зазначила вона.

Активістку обурив той факт, що іноземця почали всі масово захищати, а ЗМІ описують подію так, ніби у Києві живуть одні дикарі.

Популярні новини зараз
Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться
Показати ще

"Чому всі патріоти кинулися захищати цього неформала, не поцікавившись у нього, знав він про те, що надів, і кого він міг цим образити? Наввипередки його захищають", - додала активістка.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", британець поскаржився на українців, які жорстоко його побили нібито через його нестандартну зовнішність. Іноземець заявив, що і на батьківщині у його бік кидають косі погляди, однак українці його дуже вразили та засмутили.