Уже в цьому році в українській столиці почнуть будівництво нової окружної дороги, в мережі показали, як це повинно виглядати в результаті. Тут передбачено 2 мости, 78 шляхопроводів і 22 дворівневі розв'язки.

Як пише "Вечірній Київ", дорога повинна з'єднати 3 міжнародні транспортні коридори, 4 національні магістралі, а також ті, що замкнуті в самому Києві.

Схему створив "Союзтранспроект", але найближчим часом її можуть серйозно скоригувати. Автокільце побудують за європейськими стандартами: зокрема, це передбачає захист мешканців прилеглих населених пунктів від шуму спеціальними екранами. Тут планується зробити освітлення, побудувати підземні переходи і спеціальні екологічні тунелі для міграції тварин.Довжина нової траси складе 213 кілометрів, з них 65 розташуються по вже існуючих дорогах і 148 за новими напрямками. При цьому окружна ніде не перетинатиметься з іншими дорогами в одному рівні, тут не буде перехресть, світлофорів та інших елементів, які можуть призвести до затримки руху.

Популярні новини зараз
ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача
Показати ще

Дорога пройде від міста мінімум в 27-43 км. У неї буде 6-8 смуг, а в відведених місцях проходитимуть залізничні шляхи.Автори проекту планують будівництво південного мостового переходу через Дніпро в районі міста Українка. Міст хочуть зробити арочним з 8 смугами для руху автомобілів. Довжина мостового переходу становитиме 21 км. Для його будівництва необхідно 90 тис. тонн сталевих конструкцій.

У проекті передбачено побудувати південно-західного відрізок дороги від Українки на трасі Київ-Знам'янка через траси Київ-Одеса, Київ-Чоп та до траси Київ-Ковель. На північно-східній ділянці дороги потрібно буде звести Північний мостовий перехід з дамбою довжиною в 8,2 км. Через Десну планують побудувати міст в 1,6 кілометрів.

Дорога проходитиме через Ворзель, Глеваху, Українку, Бориспіль і Старі Петрівці. Загальна вартість проекту становить майже два мільярди доларів, в будівництві візьме участь китайська корпорація CRBC.

Уздовж усього кільця побудують достатню кількість стоянок, заправок, терміналів, автомийок, кемпінгів, мотелів, зон відпочинку і пунктів харчування.

Будівництво окружної в Києві


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Києві побудують вежу кругового огляду посеред міста.