У всіх школах Києва з 24 травня вводять режим посиленої охорони і безпеки. В навчальних закладах посилять пропускний режим, щоб не допустити пронесення вибухонебезпечних та інших предметів.

Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

За словами голови комісії з питань медичної освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту при КМДА Ганни Старостенко, таке рішення прийнято у зв'язку з масовими навмисними отруєннями дітей в школах України.

"Це рішення прийнято у зв'язку з поширенням отруєнь школярів газоподібними речовинами в Україні. Ми повинні вберегти маленьких киян від таких випадків. Особливо зараз, напередодні "останніх дзвінків" і фіналу Ліги чемпіонів, безпека дітей в місті повинна бути пріоритетом, як для наших правоохоронців, так і для працівників установ освіти", - пояснила Старостенко.

У всіх столичних школах посилять охорону і обмежать доступ на територію особам, які не беруть безпосередньої участі в навчальному процесі. Крім цього, посилиться контроль за пропускним режимом, щоб не допустити потрапляння небезпечних речовин в школи.

Популярні новини зараз

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

Пономарьов звів Винника з іншою співачкою: "Олександр, спасибі"

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

За її словами, мова йде, зокрема, про посилення охорони і обмеження доступу на територію установ освіти особам, які не беруть безпосередньої участі в навчальному процесі. Крім цього, посилиться контроль за пропускним режимом, щоб не допустити потрапляння небезпечних речовин в школи.

"Згідно з рекомендаціями МОН, доручаємо установам освіти провести роз'яснення для учнів, студентів, батьків та працівників щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують їхній безпеці та здоров'ю. Залучати до такої роботи співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів. Також забезпечити інформування правоохоронних органів в разі виявлення близько освітнього закладу підозрілих осіб ", - підкреслила Старостенко.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в соціальних мережах закликають школярів і студентів України розпорошувати газ в навчальних закладах, а потім звітувати, як все пройшло.

Така група є в російській соцмережі "ВКонтакте". Соцмережа заборонена в Україні, але туди все ще можливо зайти за допомогою ряду засобів обходу блокування.

Група називається Challenge Completed. Ще у квітні вона почала закликати учнів купити газовий балончик і зірвати урок. А потім відзвітувати як все пройшло - чи евакуювали школу, чи розпустили клас і т.д.