У Києві в Пуща-Водиці невідомі спиляли і вивезли 300-літні дуби.

Про це повідомляє працівник Святошинського лісопаркового господарства Олександр Соколенко в Facebook.

Доброго дня! 11.04.18 працівниками лісової охорони підприємства було виявлено факт зрубу та вивезення вище вказаних...

Posted by Святошинське лісопаркове господарство on Friday, 13 April 2018
Злодії переїхали через трамвайні колії від асфальтованої дороги зі сторони вулиці Вишгородській.

Пізніше працівники лісової охорони Святошинського лісопаркового господарства виявили факт зрубу і вивезення зазначених вище дерев.

Ймовірно, крадіжка була здійснена в нічний час, так як свідки цього злочину поки не встановлені.

Святошинське лісопаркове господарство спрямувало звернення в органи поліції для встановлення осіб зловмисників та притягнення їх до відповідальності.

Також наголошується, що на даний момент розглядається технічна і фінансова можливість цілодобового моніторингу і контролю балансових територій.

Як повідомляв портал "Знай.uа", масова вирубка дерев в Україні істотно загрожує розвитку лісового господарства. Щоб врятувати насадження і розвивати галузь найближчим часом відкриють відразу кілька проектів. Відповідна інформація оприлюднило Державне агентство лісових ресурсів України.

Також Верховна рада готова розглянути новий закон. Нова ініціатива зареєстрована в українському парламенті і вона пропонує переглянути звичний погляд на процес похорону. Так, в документі пропонується відмовитися від використання могил і кладовищ як таких, а замість неї - підготувати спеціальну биопочву, яка розкладається протягом п'яти років і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Такі биозахоронения в спеціальних парках не припускають звичних надгробків. Тільки табличка з ім'ям померлого, датами народження і смерті. У світі це вже стало трендом. Італійські дизайнери пропонують ховати людей в спеціальних еко-капсулах, в яких прах людини служить добривом для дерева.