У столиці на станції метро "Лук'янівська" пасажири нещодавно потрапили у досить незручне становище – вперше за всі роки тут закінчилися жетони.

Кадри из підземки оприлюднили в соціальних мережах кияни, котрі стали свідками кумедного випадку. Коли з'ясувалося, що платити просто немає за що, по гучномовцю від працівниці почули: "Підходьте з купюрами без здачі".

Людям довелося опускати гроші в "касу-скарбничку біля контролера", щоб нарешті отримати право на проїзд і дістатися додому.

Дивіться: на "Лук'янівській" закінчилися жетони

Обращение к Президенту, Премьеру и Начальнику всея зелёной ветки метро. Волей случая оказался вместе с сотнями киевлян в пробке на м.Лукьяновская. В виду нехватки жетонов по громкоговорителю всех пригласили с "купюрами без задачи" опускать деньги в "кассу-кропилку возле контроллера". Процедура подарила массу приятных впечатлений: все как будто заново родились. P.S. Пора вводить бесплатный проезд в метро, а то зим впереди ещё много, а переживать такое каждый раз из-за нехватки жетонов / отсутствия возможности их купить не хочется

Популярні новини зараз

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Вєрку Сердючку спіймали на корпоративі у Львові: у вишиванці і виключно українською мовою

Руслан Євдокименко показав дорослу онуку Софії Ротару: "Неймовірні"

Показати ще
Posted by Vitaliy Dudin on Tuesday, 19 December 2017

Як пояснили пізніше у столичному метрополітені, всі процедури оплати проїзду нібито були дотримані:

"Жетони виводяться з обігу, і щоб економити свій час, слід користуватися банківськими безконтактними картками, карткою метро, киянина або проїзним".

Дивіться: столичний метрополітен перейшов на використання лише синіх жетонів

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явився негласний кодекс поведінки пасажира у громадському транспорті.