Український журналіст Олександр Дубинський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook поділився своїми думками щодо недавнього потопу в Києві.

"Хтось пише, що після потопу Київ перетворився в брудне – в прямому сенсі – село, з ямами по коліно. Не став би так драматизувати. Насправді Київ давно вже був брудним селом. З ямами по коліно. Просто ви цього не хотіли помічати.

А зараз природа проявила деякі деталі та особливості життя в місті, керованому злодійкуватими шахраями протягом останніх 20 років. Зруйнована інфраструктура. З новою плиткою на проспектах. Без транспорту і парковок. Але з ідіотськими пішохідними зонами. Без плану і логіки. Зате з непотрібними пам'ятками.

Місто, яке повинно бути красенем. Але яке зробили виродком. І не тільки омельченки-черновецькі-клички. Але і ви самі. Тому що вам наплювати. Перш за все, на себе. Ось і плавайте в цьому", - написав журналіст.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще

Користувачі мережі бурхливо відреагували на публікацію Дубинського. Ось що пишуть підписники журналіста в коментарях до його посту.

"Дубинський правий: люди, не бажаючі стежити за порядком на території свого проживання (навіть рівень мікрорайону), будуть жити в гівні. А все тому, що наших людей так і не навчили бути власниками і співвласниками майна".

"Саня, ти звичайно вибач, а ти такий ах*єнний з мечем у вигляді вогняного стовпа над нами над усіма. І типу такий: "я ж вам казав". Ось Тетяна Монтян має на це право, тому що реально пів життя витратила безкоштовно навчаючи ідіотів азам спільного проживання. А ти з яких пір став безгрішним?".

"Все так. Тим, хто хоче тут Швейцарію, потрібно вивезти з України 40 млн. українців і завезти швейцарців, а по-іншому тут буде тільки Росія, причому найбільш неясних часів".

"Не в брову, а в око! У нас з парадного в 9 поверхів по 4 квартири на кожному, реально лаються з ЖЕКом і вимагають чогось тільки три квартири. Всім іншим плювати".

Нагадаємо, в мережі показали історичні фотографії "плаваючого" Києва.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що потоп на Поштовій площі може знищити історію Києва.

Також "Знай.uа" писав, що страшна стихія в Києві дісталася до "Олімпійського".