Мешканець села Грузьке, що на Київщині, знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України у соціальній мережі facebook, знахідку чоловік поклав до поліетиленового пакету та повіз вибухотехнікам на приміській електричці.

Виявляється, небезпечний предмет "мисливець за скарбами" знайшов на одному зі стихійних сміттєзвалищ.

Популярні новини зараз
Всіх підряд визнають придатними: експерт розповів про бардак у системі ВЛК За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку" Гроші просто так не дадуть: отримувачів соцвиплат змусять шукати роботу Залишать лише один вид допомоги: в Україні скасують усі соцвиплати
Показати ще

"Знахідкою виявився 76-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Наразі снаряд перебуває під наглядом рятувальників, при першій же можливості його знешкодять", - йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", зі сміттєвого бака у Києві дістали голу "бомбу".