Представники добровольчого руху ОУН Миколи Коханівського атакували будівлю "Ощадбанку". Вони залишили напис "Смерть Росії" і облили стіни банку фарбою.

Як повідомляє Politeka, на місці інциденту були співробітники правоохоронних органів, але вони не стали втручатися в хід подій.

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Далі націоналісти попрямували до вулиці Борисоглібська, де знаходиться будівля "Росспівробітництва". Його вони теж закидали камінням і яйцями, залишивши напис "Смерть Росії".

Співробітники правоохоронних органів в цьому випадку також вирішили не втручатися.

І тільки коли радикали попрямувала до будівлі "Альфа-Банку" на вулиці Петра Сагайдачного, силовики вишикувалися в колону вздовж стіни банку, перешкодивши націоналістам.

Повідомляється, що після інцидентів нікого не затримали. Націоналісти від вулиці Сагайдачного вирушили до Володимирського спуску, а потім на Хрещатик.

Дивіться: Погром в Києві

Націоналісти розтрощили "Сбербанк" на Сагайдачгого

Posted by Українська правда on Sunday, 18 February 2018

Раніше портал "Знай.ua" писав, що мітинг "Смерть Росії", який організували представники ОУН на Майдані, плавно переріс у масштабний погром. Активісти з закликами збирати каміння і цеглу йшли по центру столиці, а по дорозі атакували фінансові установи.