"Покажи мені, де він похований": мати героя АТО натерпілася від маршрутника і копів

поділитись
Скандал знову розігрався через соціальних пільг

У київській маршрутці № 732 (ВДНГ - Вишневе) розгорівся черговий скандал: мати і сестра загиблого героя АТО потрапили під роздачу нахабного водія. Коли жінки зайшли в салон, сестра заплатила 5 гривень і показала посвідчення, що дозволяє матері проїхати безкоштовно. У водія, по всій видимості, інший погляд на ситуацію і, заявивши, що у нього вже є два пільговика, наказав жінці вийти.

Сестра загиблого Ксенія Бойко розповіла на своїй сторінці в Facebook, що пояснила водієві: посвідчення матері загиблого бійця дозволяє безкоштовно користуватися громадським транспортом незалежно від того, скільки пільговиків в салоні. У відповідь на це водій почав кричати "мені по**й, покажи мені, де він похований" і жінки вирішили викликати поліцію.На виклик приїхав браві молодці, які недалеко пішли від хама-водія: "Покажіть мені закон, щоб я міг його зараз прочитати, що мати загиблого має право їздити по посвідченню сім'ї загиблого в маршрутці та ще й незалежно від кількості пасажирів-пільговиків". До слова, патрульний відмовився представитися і поводився так само, як і винуватець скандалу: тобі треба - ти і з'ясовуй моє ім'я і звання. Жінка викликала ще один наряд поліції, який і прийняв заяву на водія. Весь цей час, поки Ксенія розбиралася з хамським ставленням, мати бійця тихенько сиділа на лавці в стороні.

"На инциндент приїхали хлопці з союзів і нарешті я почула "незнання законів не звільняє від відповідальності" і ми стали чекати маршрутку всі разом. І ось на горизонті з'явилася 732 маршрутка. Хлопці зайшли в маршрутку, показавши водію 4 УБС! І водій не сказав ні слова про кількість пільговиків. За хлопцями зайшли ми і знову цього самому водієві пред'явили посвідчення матері загиблого в АТО і всі ми почули на адресу матері загиблого фразу "знову воно"", - пише Ксенія. Так водій охрестив мати бійця і, доїхавши до кінцевої, закрив салон, відмовившись випускати пасажирів.

"На прохання зупинитися він не реагував і зупинився тільки після того, як йому заблокували дорогу і повідомили, що ми знову чекаємо поліцію і на цей раз він нікуди не їде. Зрозумівши, що у нього немає вибору, він покинув салон маршрутки, не давши нам вийти з салону. На цей раз приїхала поліція, яка знає закон і поважає громадян України. Тепер ми всі разом, а саме хлопці, сім'я і поліція намагалися пояснити водієві про правопорушення і не законне утримання людей без їхньої згоди в салоні маршрутки", - розповідає жінка і додає, що маршрутник виклав на папері своє бачення інциденту і отримав стусана за розпускання рук. Мабуть, водій таки зрозумів, що десь неправий і, сівши в маршрутку, швидко ретирувався."Звертаюся до поліції яка приїхала першою, а саме інспектор патрульної поліції 1 роти 1 батальйону Кожум'яка Дмитро Олександрович та заступник командира 1 роти 1 батальйону Фаріба Олександр Дмитрович. Хлопці, ви - слуги народу, і так себе вести - ганьба для всієї поліції, щоб на наряд патрульної служби був викликаний ще один наряд", - підсумувала обурена дівчина.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в столичній маршрутці розгорівся расовий скандал.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
скандал, маршрутка, пільги, мати бійця АТО, посвідчення, 723, ВДНГ
Вечір п'ятниці буде дуже насичений на різні цікаві заходи
0
0
22:19 19.07.2018
Поласувати стравами і напоями, за різними рецептами можна буде в Княжій корчмі, Питній та в альтанках на свіжому повітрі
0
0
21:41 19.07.2018
В офісі партії шукають заборонені фотографії
0
0
18:13 19.07.2018
У "Київтеплоенерго" намагаються викрутитися банальними відмовками та закрити очі на десятки проблемних будинків
0
0
18:01 19.07.2018
Хто ж міг знати, що вже зовсім скоро саме у цих стінах діти опиняться у небезпеці
0
0
14:53 19.07.2018