Популярний ресторан сімейного типу "Мафія" потрапив у скандал: прямо в залі, де їдять відвідувачі, знаходиться безліч дрібних рознощиків інфекцій. Тут таргани і повзають, і лежать повержені.

Ресторан "Мафія" в ТРЦ "Караван"


Це чудо антисанітарії побачили в ТРЦ "Караван" на Луговій (Оболонський район). Киянин Віктор Литвиненко зайшов з родиною перекусити в ресторан і сфотографував, що побачив, поки чекав на замовлення. Фото чоловік опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Це таргани і їх тут дуже багато. Платити ми відмовилися за замовлення, ніяких претензій це не викликало в адміністратора даного закладу", - написав чоловік.Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни
Показати ще

Навряд чи непрохані гості розгулюють тільки залою і швидше за все є і на кухні, де величезна кількість води та їжі. Можна тільки уявити, в яких умовах готують ваше замовлення і тримають продукти, з яких воно зроблене.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, який постільний "бонус" приготувала пасажирам "Укрзалізниця".