Жителів Києва обурює реклама на центральних станціях метрополітену, масовість якої досягла того рівня, що нікуди перевести погляд, щоб не читати про нову пропозицію щось купити.

Фотографії, які це підтверджують, опублікував користувач Богдан Гдаль на своїй сторінці в Facebook.

Він розповів, що гарне оформлення столичної підземки тотально заліплене рекламними банерами. Додатково до цього, їхня колірна гамма абсолютно не збігається з палітрою станцій, що ще гірше. Цей вид - формене знущання над смаком та естетикою."Спробуйте побачити за таких умов зелений мармур на "Палаці спорту" і червоний на "Театральній". Список станцій, які заліплені під час останнього оновлення, став майже тотальним. Особливо, якщо станції наближені до центру", - пише Гдаль на своїй сторінці.

Популярні новини зараз

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще


Він також звернувся до столичних чиновників, зокрема до нинішнього градоначальника Віталія Кличкя та начальника Управління з питань реклами Олександра Смирнова з пропозицією якось припинити це рекламне безумство."Я розумію, що місто має заробляти на рекламі, але не такими методами. Я вже не кажу про рекламу в самих вагонах, коли всі вікна заліплені рекламою, хоча в правилах розміщення такої реклами в місті прямо написано, що на прозорих поверхнях цього робити не можна . Я не кажу про рекламу на шляхових стінах, яка не враховує ніякі правила естетики і ліпиться впритул до буков, які формують назву станції", - заявляє він.Користувачі мережі в коментарях підтримали обурення Гдаля і поділилися своїми негативними враженнями. Деякі навіть жартома запропонували на станції "Святошин", де зараз проходить ремонт, замість плитки обклеїти всі стіни рекламними банерами.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Києві почали відключати воду в зв'язку з масовими ремонтами. Ми публікували повний список адрес, де це станеться.