Перехожі на вулицях української столиці були здивовані незвичайним автомобілем. Відомо, що київськими вулицями їздив кабріолет Ford Mustang з 2-метровим пенісом. Про це повідомляють користувачі соціальних мереж.

"По Києву їздить членомобіль. Дівчата в кафе виграли", - йдеться в повідомленні.

Як виявилося цей приз розігрувало одне зі столичних кафе. У конкурсі на краще "ім'я" фалічному символу брали участь відвідувачі кафе та підписники даного закладу в соцмережах.

"Віддамо наш член в хороші руки. Просто придумай йому ім'я в коментах, ну і можеш фотку з відміткою додати - ще один подарунок отримаєш. Дві умови: бути дівчиною-автором, бути підписаним на нашу сторінку", - йдеться в інстаграмі кафе.

Поки не відомо, яке ж ім'я вибрала адміністрація закладу, але приз вже помічений у місті.

Нагадаємо, раніше фахівці з Данії та Канади, прийшли до висновку, що стійкі органічні забруднювачі позначаються на міцності кісток полярних ведмедів. Також вони зазначили, що більш крихким стає бакулюм, або кістка пеніса. У такій ситуації білі ведмеді, і без того перебувають під загрозою через танення льодовиків, стає значно складніше розмножуватися.

Відомо, що кожну весну самці білих ведмедів проходять до 100 кілометрів, щоб знайти самку, після чого вони спаровуються протягом декількох днів. В пенісі самців для підтримки його твердості знаходиться кістка, твердість якої, як показали результати дослідження, знижується через органічні забруднювачі. І хоча такі забруднення заборонені, деякі все ж потрапляють в атмосферу.

Як повідомляв портал "Знай.uа" чого тільки не придумувало людство, щоб "чудесним чином" збільшити важливий орган чоловіка. Однак, як правило, всі кошти, які навперебій пропонують реклами, обіцяючи "чудодійні" властивості, насправді є повною нісенітницею і не дають обіцяного ефекту. Добре ще, якщо вони не завдають шкоди організму.

Які тільки способи не були винайдені: і важкокомпонентніе сироватки, і різноманітні таблетки, а також імплант, який вживляють під шкіру. Багато клінік пропонують послугу щодо збільшення пеніса, правда, далеко не всі дану процедуру проводять з дотриманням усіх необхідних вимог - починаючи від наявності ліцензії та закінчуючи якістю й результативністю застосовуваних препаратів.