З понеділка, 28 серпня, комунальники обмежать рух автотранспорту на столичному Південному мосту.

Про це повідомила прес-служба Комунальної корпорації "Київавтодор".

Згідно з інформацією, дорогу перекриють у зв'язку з ремонтом.

"До уваги учасників дорожнього руху! З 10.00 год. 28.08.2017 до 23.10.2017 у зв’язку з виконанням робіт з капітального ремонту деформаційних швів на естакадному з’їзді з Південного мостового переходу з напрямку руху з просп. Миколи Бажана на Наддніпрянське шосе буде частково обмежено рух транспорту", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
"Жодних повноважень": адвокат пояснив, які поширені дії ТЦК грубо порушують закон Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила
Показати ще

Киян попросили враховувати тимчасові незручності, вибираючи маршрут.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", посеред багатолюдного Києва провалився асфальт. Інцидент стався на вулиці Механізаторів у Солом'янському районі столиці.