Мешканці Лісового масиву у Києві звинувачують 6-річну сусідку в масових вбивствах котів та голубів. Люди переконані, що дитину зіпсувала матір, яка п'є, б'є і залишає без нагляду дочку, повідомляє ТСН.

"У нас в будинку живе 6-річна дівчинка, у якої жахливе хобі. Регулярно вона відшукує і вбиває кошенят. Ріже ножем, скручує шию, виколює очі", - розповіли мешканці будинку про маленьку Вероніку в листі журналістам.

"Ось тут їх ціла компанія була. Мама з подружками випивали, падали. А потім її бабуся, ніби у неї бабуся, сказала, що онука звернула коту лапи – і вона лікувала цього кота. А потім дівчинка прийшла і розпорола йому живіт", - говорить сусідка Євгенія.

Віталіна Францівна колись працювала в гуртожитку консьєржкою, тому мешканців знає більш-менш непогано. Щодо відвертого садизму з боку маленької Вероніки сумнівається, хоча визнає, що хорошого такі батьки дитину точно не вчать. "Їй з боку батьків немає уваги", - переконує жінка.

А от сусід Петро Бондар переконаний, що дівчинку хтось обмовив. "Воно таке безневинне. Діти посварилися – ось і виходить казна-що", - тлумачить плітки чоловік. Сусіди показують кота Кокоса, який нібито належить маленькій Вероніці, і акцентують на тому, що тварина жива, здорова і неушкоджена.

Соціальні служби та ювенальна поліція про проблемну сім'ю знають, тому що мають заяву на негідну поведінку мами – куріння і виставлення на огляд своїх статевих органів. Це може стати підставою для позбавлення її батьківських прав та влаштування її дітей у дитбудинок. За словами сусідів, мама Вероніки працює десь двірником. Коли знайдуть, їй загрожує адміністративний штраф. А ось жорстокість 6-річної дівчинки так ніхто і не довів.

Нагадаємо, осатаніла бабця намагалася загризти кошеня в київському метро.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що гицель жорстоко покалічив невинного пса вилами.

Також "Знай.uа" писав, що відморозок відкусив голову безневинній тварині заради лайків.