Російська журналістка Олена Риковцева поділилася своїми враженнями про те, як пройшла її поїздка до Києва.

Свою історію дівчина описала в соціальній мережі Facebook.

"Я не могла не купити цю сумку. Мене по ній можна буде впізнати в Москві. Це я забираю на пам'ять про цю поїздку. Це я вже ніколи не забуду, як в перший вечір у Києві сидимо з друзями в барі на вулиці, а потім я заходжу до приміщення та йду повз музикантів, і вони раптом припиняють грати, і один кидається до мене, хапає за руки, дивиться в очі і каже: - Ви злякалися? - Так, - відповідаю чесно. - А я хочу вам подякувати за те, що ви робите. Я вас завжди дивлюся. Дякую", - написала вона.

Журналістка зазначила, що між росіянами та українцями існує різниця. Вона полягає в тому, що громадяни України не оберуть того президента, який би їм не подобався.

Після повернення до Москви Риковцева була дуже здивована. Сівши в таксі, де в салоні причеплена георгіївська стрічка, дівчина чекала якогось скандалу через свою синьо-жовту сумку. Але все пішло трохи не так.

Популярні новини зараз

Мадонна показала Аллі Пугачовій, як потрібно робити пластику: "Ані Лорак не пощастило"

Красуня з "Холостяка" Юля Зайка зізналася, як отримала "клеймо поганої дівчинки": "Не хочеш помічати"

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: "В Узбекистані прийняли б за свою"

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Показати ще

"А потім смішно, коли вже реальний московський таксист ставить цю сумку до реального московського багажника, і я сідаю поруч з ним, і бачу у нього в кабіні георгіївську стрічку, і приречено думаю, ну зараз почнеться. А він каже: - Ви де були? В Києві? І як? Нормально? Ви б краще в Черкаси їхали! Там краще! Там краса!" - додала журналістка.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", путінська шавка розповіла, як її видворили з України.