Жителі столиці помітили на вулицях міста гламурний рожевий автомобіль Ferrari з номерами NICOLAS, передає Autotheme.

Власник автомобіля Ferrari 360 Spider Sbarro GT8 2006 - швейцарський бізнесмен Ніколас, який любить їздити до Києва. Багач не зміг залишити своє чудо в рідному місті, тому перевіз машину з собою.

Відомо, що Ferrari 360 Spider Sbarro GT8 дійсно унікальний автомобіль. Адже у світі існує всього два екземпляри - один чорного кольору, а другий рожевого.

Раніше портал "Знай.ua" писав, що в Києві встановили величезну ялинку до Нового Року.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам потрібен новий документ: закликають не тягнути з оформленням За місце біля дому доведеться платити більше: водіям змінили правила паркування Тарифи на світлло підвищили: споживачі вже отримують збільшені платіжки Штрафи за скважини та колодязі: суми виростуть в рази
Показати ще