В Оболонському районі Києва жителі почали помічати "шахрая в рясі". Вони підозрюють, що він є квартирним злодієм. Його помічали багато жителів Оболоні.

Чоловік у рясі ходить по квартирах, представляється священнослужителем і видивляється, чи є у мешканців цінні речі. При зверненні до мешканців діє за однією схемою – просить попити води після того, як йому відмовляють в інший (матеріальній) допомозі.

При цьому у священика-жебраки навіть є спільники. Про це написала жителька району Ірина у групі Facebook "Мінський масив. ОСН".

"Увага! Вчора, 4 липня, на вулиці Автозаводській 89 і 93 ходив по квартирах "батюшка" і жебракував. Коли всі йому відмовляли у допомозі, він просив у жителів воду. Під цим приводом він заглядав у квартири", - пише жінка.

Популярні новини зараз
Банки посилять обмеження грошових переказів: навіть дрібні платежі доведеться пояснювати 21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

Також вона розповіла, що вже на вулиці біля будинку "батюшку" чекали двоє підозрілих чоловіків. При цьому брехливий священнослужитель підійшов до них, зняв рясу і закурив.

Жителі столиці стурбовані, що шахраї можуть перейти до рішучих дій після того, як розвідають обстановку в квартирах. Вони впевнені, що священнослужитель був не справжнім і він просто ходив, пробивав, хто є вдома і в кого яка обстановка в квартирі".

"Ті діти, які були самі вдома, дуже перелякані. Попередьте, щоб ні під яким приводом вони не відкривали двері!" – попереджають небайдужі кияни.

Дивіться: квартирні злодії нападають у Києві

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в Оболонському районі Києва камера відеоспостереження зафіксувала групу злодіїв. "Домушники" орудували зі знанням справи.

Особливі прикмети, які знадобляться поліції, якщо вона збереться розслідувати злочинну діяльність, також можна помітити. Один з них був у капюшоні, інший – в кепці, приховують своє обличчя мінімально, ведуть себе зухвало, то знайти їх не складе проблеми.