Народний депутат Борислав Береза розкритикував київську владу за неправильне розпорядження бюджетними грошима, які необхідно було витратити на ремонт столиці. Нардеп написав, що на сходи. які ведуть від Пейзажної алеї на Поділ в урочищі Гончарі-Кожум'яки витратили в два рази більше грошей, ніж можна було б. Про це він написав у своєму Facebook.

Постараюсь без мата и резких высказываний. Вы делали когда нибудь ремонт? Я делал. Три раза я делал ремонт у себя в...

Posted by Borislav Bereza on Wednesday, 25 July 2018

"Мабуть, коли чиновники сприймають громадські гроші, як нічиї, то й витрачають вони їх так само пофігістично. Тому, коли з'явилася інформація про те скільки обійшлася нам з вами сходи ведуча від Пейзажної алеї на Поділ в урочищі Гончарі-Кожум'яки, то я сильно здивувався. Сходи довжиною понад 200 метрів і які складаються з 247 ступенів і підсвічується ввечері, в перилах встановили LED-освітлення, днями відкрив мер Києва Віталій Кличко. Відкрив публічно і помпезно. І чомусь не сказав, що компанія ТОВ "Будсервіс 2", яка займалася реконструкцією сходів від Пейзажної алеї на Поділ витратила майже в два рази більше грошей, ніж раніше передбачалося згідно з заявленими тендерами - понад 89 мільйонів гривень. На 247 сходинок. І на LED-освітлення. І ще на перила. І, мабуть, трохи "прикурили" чиновники, які підписали такі бюджети виділили наші з вами гроші на це", - пише Береза.

Він повідомляє, що на всю драбину було витрачено понад 89 мільйонів гривень. А спочатку провели два тендери: один на 37 млн гривень, а другий на 14 млн гривень. Але в підсумку ціна за цю роботу різко зросла.

"Окрім цього я з великим інтересом чекаю у скільки київським бюджету, а це нам з вами, обійдеться реконструкція другої черги парку "Володимирська гірка" і будівництва пішохідного мосту між Володимирською гіркою і аркою Дружби народів", - пише він.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", найбільші затори спостерігаються в центрі Києва, зокрема на бульварі Тараса Шевченка, на вулиці Хрещатик, Велика Васильківська, Басейна, Льва Толстого, Саксаганського, а також на Майдані Незалежності. Про це свідчать дані Google Maps.