У столиці на Окружній дорозі виявили покинуту фуру, набиту зіпсованою рибою, запах від якої розноситься на сотні метрів.

Про це повідомили у Наполіції області.

На місце прибула рятувальна служба, яка намагалась локалізувати витік смердючої рідини із вантажівки. Також працівники служби провели хімічну та бактеріологічну обробку транспортного засобу та території.


Вантажівку з 20 тоннами замороженої риби затримали ще в п’ятницю, 21 липня. Водій не мав відповідних документів на перевезення цього вантажу. Шість днів фура простояла під палючим сонцем.

Як з'ясувалося, і фура і товар були краденими.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів ощасливлять допомогою: заплатять по 4000 гривень Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить Гороскоп на тиждень 30 червня-5 липня для всіх знаків Зодіаку: напад на Раків, таємниці Овнів та байдужість Риб Українців можуть штрафувати за одяг: що заборонено носити
Показати ще

"Товар необхідно утилізувати, але оскільки, згідно із законодавством, цю процедуру повинен оплачувати власник, який так і не встановлено, проблема досі не вирішена. Риба за цей час вже згнила. А рідина з неї тече прямо в ліс. Щоб не допустити поширення, сьогодні її закидали піском", - розповів глава Держспоживслужби Олег Рубан.


Наразі відповідні служби вирішують хто і за чий рахунок утилізує цю рибу.


Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", глава Державного агентства рибного господарства Ярема Ковалів зібрався у відставку.