У київському мікрорайоні Відрадний банда циган позбулася кількох вкрадених телефонів. Про це написав "Київ оперативний" у Facebook.

За словами очевидців, в одному зі столичних мікрорайонів вони зустріли банду циган, які почали падати один на одного, наче доміно. Незабаром

"Йдемо ми вчора з компанією по Відрадному, дивимося ... зграйка циган. Раптово, один з них падає на іншого, той на третю і, як доміно, і всі лежать. Потім, так само раптово, з-за рогу вибігає великий пес і починає гнатися за всім цим ромским стадом", - розповів очевидець.

В результаті цигани втекли, а на місці, де вони впали, залишилося безліч телефонів.

Тим часом, користувачі Мережі стали коментувати подію. Багато люди зраділи такому повороту подій. Один з користувачів запропонував новий флешмоб "Зламай систему – вкради цигана".

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку Банки встановили ліміти на зняття грошей Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

Скріншот коментарів

Скріншот коментарів

Нагадаємо, після резонансного подвійного вбивства, яке сталося в Бориславі, правоохоронці влаштували облаву на місцевих циган.

Крім того, 23 грудня у Солом'янському районі Києва сталася масова бійка місцевих жителів з циганами.

Дивіться сюжет про кримінал

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", київські "Робін Гуди" повертають награбоване ромами.