У середу, 13 вересня, ключовий столичний аеропорт "Жуляни" зупинив роботу через раптовий збій комп'ютерних систем.

За попередніми даними, причиною стала хакерська атака: система реєстрації виявилася заблокованою. Люди простоюють у величезних чергах, а тим часом співробітники компанії збираються реєструвати пасажирів вручну. Про це пише Рoliteka.



"Такого ще не доводилося бачити. Весь аеропорт "Жуляни" стоїть. Не працює система. Мабуть чергова вірусна атака. Збираються якось реєструвати на рейси в ручну, зі словами "повертаємося назад в минуле століття", - розповідає очевидець на своїй сторінці в соціальній мережі.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як у великих російських містах оголосили масову евакуацію.

Популярні новини зараз
Україна – це "правонаступниця СРСР"? Шокуюча заява історика Яневського в ефірі у Влащенко Тарифи відпустять у вільне плавання: українцям готують нові платіжки за воду Готуйте гаманці та заначки: на скільки може подорожчати світло влітку ПФУ припинить виплати: пенсіонерів залишать без грошей
Показати ще