Причиною задимлення у Київському метрополітені між станціями "Контрактова площа" і "Тараса Шевченка" стало попадання масла на перемичку контактної рейки.

Про це повідомив начальник управління з НС КМДА Роман Ткачук, передає "Сегодня".

"Сталося коротке замикання в обладнанні, в блоці управління. На даний момент проводяться ремонтно-відновлювальні роботи. Постраждалих немає. Все працює. Єдина незручність для пасажирів - зупинено рух поїздів на чотирьох станціях", - сказав він.

Повідомляється, що багато пасажирів у метро панікують. По гучномовному зв'язку на станціях оголошують, що закрито чотири станції, але причин не повідомляють.

До місця події залучалось 12 одиниць техніки та 64 людини.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", 11 вересня о 18:37 у Києві в тунелі метрополітену між станціями "Контрактова площа" і "Тараса Шевченка" сталося задимлення.

Популярні новини зараз
Терпець пенсіонерів увірвався – все більше подають до суду Нові суми у рахунках: українцям перерахують вартість доставки газу Нові правила мобілізації: де шукатимуть ТЦК ухилянтів та кого призвуть у першу чергу Водії, готуйтеся: з 12 жовтня всі пасажири повинні виходити з авто
Показати ще