З багатьох міст надходять повідомлення про шкоду, якої завдала стихія, що бушує у Європі. Ураган потрохи підступає і до Києва.

Так, у місті Буча на Київщині в ніч на 31 жовтня сильний вітер повалив десятки дерев. Про це повідомляє мерія міста на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, на вулиці Михайлівського впали три дерева, які поламали дві опори ліній електропередач і пошкодили самі дроти.

На сторінці міської ради опубліковані фото, які демонструють наслідки стихії. Над ліквідацією їх працюють аварійні бригади комунальних служб.

У міській раді Бучі закликають громадян бути обережними - не стояти під деревами і не залишати під ними автомобілі. Також влада просить не перебувати під електричними дротами і не торкатися їх при розриві.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", 31 жовтня в столиці України очікують ураганного вітру. Надзвичайники звернулись до киян з проханням дотримуватися правил техніки безпеки.