У центрі Києва по вулиці Саксаганського, 102 на одному з будинків з'явилася незвичайна прибудова.

Блогер Клим Братковський опублікував фотографію будинку в Facebook.

Користувачі соцмережі бурхливо коментують "цар-балкон".

"Такого жлобства я ще не бачив", "Показував київські балкони друзям з Чехії. Всі дружно ох * евалі "А шо, так можна?", "Який жах! Пздц! Знести будинок разом з мешканцями! Зрада!"- прокоментували користувачі.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз
Показати ще

Користувач соцмережі Віктор Горбачов припустив, що в будинок повинні бути заведені опорні палі, до них підведені балки (можна і без паль, якщо конструкція будинку монолітна).

"Причому балки не кволо так заведено вглиб конструкції будинку, метра на 4. А це означає явне порушення цілісності будівлі. Ідіоти, які говорять про" спилювання "- такі повні ідіоти. Якщо спиляти опорні стовпи, ця дура-прибудова обрушить півбудинку!" - підкреслив він.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в деяких будинках Києва не буде води. З 21 по 26 грудня "Київводоканал" буде проводити ремонтні роботи.