У понеділок, 20 серпня в центрі Києва відбулася чергова репетиція військового параду. У мережі з'явилися яскраві фотографії цього масштабного заходу.

Бійці і військова техніка пройшли Хрещатиком, а в небі над центром столиці злетіли літаки і вертольоти. Про це повідомляє Міністерство оборони.

Інспектував готовність військовослужбовців до параду особисто міністр оборони Степан Полторак. У репетиції параду взяли участь 4,5 тисячі військовослужбовців.

Також Хрещатиком пройшла колона військової техніки з 250 одиниць. Причому серед них була та, яка вже прийнята на озброєння і та, яка тільки проходить державні випробування.

На параді планують показати українцям навіть перспективні зразки військової техніки, які в майбутньому зможуть підсилити українську армію.

У середу, 22 серпня відбудеться генеральна тренування. Військові з'являться в парадних мундирах. Вже 24 серпня, в день святкування 27-ї річниці незалежності України на параді будуть урочисто представлені почесні найменування бригад, які захищають нашу країну на Донбасі.

У центрі Києва вже в третій раз перекрили центральні вулиці, щоб відрепетирувати парад. Військові автомобілі привезли сотні службовців, яким довелося під палючим сонцем відпрацьовувати програму. До речі, перший раз парад репетирували 16 серпня. Тоді все пройшло без військової техніки, солдати просто промарширували по дорозі. Вдруге, 18 серпня, вже підключили автомобілі та танки.


Нагадаємо, ловить за 70 км: ЗСУ здивують українців "бойовим сараєм". Модернізовані танки отримали безліч різних корисних і потужних функцій.

Як повідомляв "Знай. ua", День незалежності 2018: яскраве відео з репетиції параду в Києві.

Також "Знай. ua" писав, що мурашки по шкірі: українські бійці зняли кліп на тлі зруйнованого Слов'янська. Українські військові зняли зворушливе відео на тлі зруйнованого міста.