Дощ з грозою в ніч на неділю, 19 серпня влаштував справжній потоп на центральних вулицях Києва. Весь вихідний день комунальники змушені були боротися з наслідками негоди,  а городяни обурювалися, обговорюючи забиті ливнівки і дорожню інфраструктуру в столиці.

Втім, ситуація із затопленими вулицями Києву знайома вже багато років. Про це написав у Facebook колишній дипломат, журналіст Бачо Корчілава. На підтвердження своїх слів він опублікував кілька фото, датованих 1970-1971 роками, на яких зображені залиті водою вулиці столиці.

"Це теж Київ. Повінь, 1970 рік. В районі Лівобережки. Тоді і морозиво було смачніше, і профі у владі, але топило під час дощів завжди", - написав він.

Однак, в коментарях під публікацією розгорілася дискусія. В той час, як одні користувачі зацікавились архівними фото, інші зазначили, що Корчілава наводить як приклад лівий берег Києва, більш низинний, а не правий, розташований на пагорбах.

Крім того, користувачі підкреслюють, що причиною підтоплень на деяких фото, які показав журналіст, був паводок, а не дощ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в суботу ввечері, 18 серпня, на Київ знову обрушились дощ і грім, які за кілька годин перетворилися на потужну зливу. І ситуація, яка поставила столицю на вуха буквально кілька днів тому, повторилася знову.

Затоплені десятки вулиць, повалені дерева, магазини і ресторани, які знаходяться на мінусовому поверсі, тимчасово не зможуть працювати.

Стихія дісталася і до бізнес-центру "Олімпійського", буквально затопивши його.

Нагадаємо, через розгул страшної стихії на вулиці Антоновича розмило асфальт. Комунальні служби перекрили дороги, рух транспорту закритий.

Тепер, крім розчищення мулу, "Київавтодору" доведеться ще й ремонтувати розмиту дорогу. В кількох місцях на вулиці Антоновича, утворилися провали і промоїни.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Київ знову накрила гроза, яка розбудила киян посеред ночі 19 серпня.

Також "Знай.ua" писав, що ввечері 17 серпня у Львові пройшла сильна злива з грозою, унаслідок чого затопило ряд вулиць міста - рятувальникам довелось визволяти пасажирів із заблокованого транспопрту.