Дивний запах незрозумілого походження не на жарт перелякав киян: щоранку в Солом'янському районі люди не можуть спокійно вийти на вулицю або відчинити вікно: страшний сморід за секунди заполоняє все.Обговорення користувачі почали в Facebook в спільноті "Мій Відрадний". "Хто знає, що за сморід у нас вранці на Відрадному? Відкриваєш вікно, щоб провітрити, а натомість квартира наповнюється запахом якоїсь неприємної копченості!" - пише Олена Гріні і зазначає, що запах відчувається на перетині вулиці Білецького та бульвару Вацлава Гавела. За словами Олени, "аромат" органічного походження. "Смердить прямо під носом наче порося смолять", - зазначила вона.

"Смердить як повсть горілий. І злегка нагадує палаюче торфовище", - відповів Руслан Сергійович. "Смердить дуже. Вранці йшла на роботу, думала задихнусь від гару", "І на Василенка смердить, часто вранці відчувається", "Явно присутній запах горіння пластику, так смердять при спалюванні пляшки", - коментують користувачі.

Руслан Сергійович зазначив, що така ситуація далеко не рідкість, принаймні в Києві: "Всі намагаються обігріти свої приміщення якомога дешевше. Спалюють все, що горить, і труять всіх в окрузі отруйним димом, людей дітей і людей похилого віку".

Популярні новини зараз
Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що нечистоти знищують українське місто, за справу взялися правоохоронці.