У Києві відзначились чергові "герої парковки", які повністю перегородили тротуар своїми транспортними засобами.

Фото з місця подій зробив редактор порталу "Знай.ua":


На фото добре видно, як широкий тротуар повністю перегородили автомобілі Audi і Range Rover. У той же час, уздовж дороги стоять й інші автомобілі, припарковані без порушень правил дорожнього руху.

"З огляду на ступінь ох ** вання Audi і Range Rover, Cadillac повинен був взагалі стати поперек дороги, але ні. Припаркувався по-людськи", - прокоментували фото в мережі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві камера відеоспостереження зафіксувала порушення на дорозі. В об'єктив потрапив черговий "герой", який намагався здійснити хитрий маневр і об'їхати пробку... по газону.
"Плювати на всіх: об'їжджаю пробку як хочу. Вечір, 03.04.2018, вул. Верховинця В. (у Л. Курбаса), багато людей дуже поспішають і тому об'їжджають пробку по газону і зустрічній смузі", - прокоментували автори посту.

А нещодавно відзначилась паркуванням автоледі. У понеділок, 23 квітня, в Деснянському районі Києва дівчина-водій виїжджала на BMW з парковки і переплутала педалі газу і гальма. В результаті вона своєю машиною зачепила п'ять авто - Renault, Chevrolet, Kia, Ford і Acura, які стояли на парковці поруч. Після цього автоледі "влетіла" у вітрину "Епіцентру".


Це при тому, що дівчина була абсолютно твереза - патрульні, які прибули на місце аварії, не зафіксували у неї факт алкогольного сп'яніння. Як розповіли патрульні, дівчина отримала права всього два дні тому.

Популярні новини зараз

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

Катерина Кухар втекла від шанувальників на "безлюдний" острів: "Розчинюся в Індійському океані..."

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Показати ще