Депутати Київміськради знову планують заборонити продаж алкогольних напоїв у Києві в нічний час доби. Про це стало відомо з повідомлення на сайті Київміськради.

У столиці з великою ймовірністю буде заборонено продаж алкогольних напоїв з 23:00 до 10:00. Заборона буде поширюватися на ларьки, магазини, супермаркети, торговельні центри і автозаправки.

Причиною введення знову такого рішення став високий показник смертності через алкоголізм та пияцтво в Україні. Лише за останній рік від спиртного загинуло понад 40 тисяч осіб.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я Україна займає одне з лідируючих місць у світі за рівнем споживання алкоголю серед населення. І це включаючи дітей і молодь.

Популярні новини зараз
Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Депутати Київміськради вважають, що прийняття даного проекту зменшить обсяги вживання алкогольних напоїв у Києві та знизить рівень злочинності та смертності.

Також депутати вважають, що заборона зможе вплинути на збільшення тривалості життя населення. Рішення має бути розглянуто на планетарному засіданні вже найближчим часом.

У Днипре з 23 травня також заборонили продаж алкоголю вночі. Дане рішення було прийнято на сесії міської ради.

Рішення передбачає заборону на продаж алкоголю у тимчасових спорудах, хоча це і так заборонено законом, і повсюдно, крім кафе і ресторанів, з 22:00 до 9 ранку. Міськрада також звернувся до фіскалів щодо анулювання ліцензій на торгівлю даного товару у тих підприємців, які будуть порушувати введені обмеження.

Нагадаємо, п'яний військовий жорстоко вбив і пограбував українку. Між молодими людьми виникла сварка.

Як повідомляв Знай.іа, вечірки не буде: влада знову змусить українців страждати.

Також Знай.иа писав, що палена горілка вбиває українців швидше війни. Сурогатний алкоголь досі продають "з-під поли", незважаючи на всі заборони і штрафи.