10 травня цього року розпочинається прийом заявок на участь Всеукраїнському рейтингу "Сумлінні платники податків України- 2017", що проводиться за ініціативи Асоціації платників податків України.

Як зазначили у відомстві, звертатися всім охочим потрібно до Територіальних відділень ВГО АППУ вашої області.

Проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків" Асоціацією платників податків України започатковано ще в 2011 році. Його мета - створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.

Основний задум – підвищити авторитет сумлінних платників податків в бізнесі, суспільстві та державі. Проводиться він у два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях.

Номінації рейтингу

Популярні новини зараз
ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня
Показати ще

При цьому, участь в обох турах добровільна та безкоштовна. Шанси на перемогу в цьому конкурсі мають навіть найдрібніші підприємці, оскільки вагому роль в оцінюванні відіграють не абсолютні, а відносні показники ефективності роботи. Таким чином, кількість сплачених податків не є вирішальною. Кандидати на перемогу в рейтингу повинні продемонструвати високі досягнення з дотримання податкової дисципліни, кількості офіційно працевлаштованих та витрат на соціальні програми.

Зразок заяви

Як повідомляв портал "Знай.ua", суд у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича ухвалив продовжити допит свідків зі сторони захисту. Таке рішення оголосив головуючий суддя у цій справі Владислав Дев'ятко