Проти організації і проведення "Київпрайду" виступають націоналісти та представники різних релігійних організацій. Київські копи, після жорстких зіткнень з радикалами, затримали і доставили в столичні управління 56 осіб.

Про це стало відомо завдяки повідомленням прес-служби київської поліції.

"Біля готелю "Опера" відбуваються зіткнення між активістами та учасниками маршу. Правоохоронці затримали близько 20 осіб", - йдеться в повідомленні.

Представник організації "С14" Сергій Мазур тим часом повідомив, що протестувальники не вчиняли протиправних дій біля театру опери та балету.

"Біля Оперного театру поліція знову жорстко розігнала громадян, які прийшли забрати свої загублені речі. Про це їм повідомив начальник Цивільної безпеки і тут же їх другий раз оточили і почали силове затримання", - написав він у Facebook.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що напередодні Маршу Рівності в Києві, який заплановано на неділю, 17 червня, травесті-діва Монро пояснила, чи насправді жарти про "ЛГБТ у Верховній Раді" не такі вже й жарти, а також виділила основні проблеми представників нетрадиційної орієнтації в Україні.

Монро стверджує, що їх чимало, але головних можна визначити лише три:

"Перша: неприйняття і агресія з боку суспільства в цілому. Друга: відсутність кримінальної відповідальності за гомофобію у всіх проявах: починаючи з образ, пресингу, буллінга і закінчуючи фізичним насильством. Третя: відсутність закону про цивільне партнерство серед ЛГБТ пар", - зазначила вона в коментарі українським журналістам.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у переддень фестивалю KyivPride український дизайнер випустив колекцію на підтримку ЛГБТ. Український бренд Кістки Омелі Omelya T-dress представив капсульну колекцію футболок з райдужним написом RELAX. Таким чином дизайнер хотів привернути увагу до обмеження свобод сексуальних меншин в Україні та закликати людей не соромитися бути собою.

Футболки вже приміряли Алан Бадоєв, Таня Рубан, Поліна Неня, Даша Заривна, Макс Барських, Дана Павличко, Tayanna та інші. У своїх профілях в соцмережах знаменитості поділилися своїми думками щодо рівності та толерантності.