3 червня, в "Саду бажань" на території Національного комплексу "Експоцентр України" відбудеться велике свято, присвячене 70-й річниці Дня Незалежності Держави Ізраїль.

Організатори свята - Посольство Держави Ізраїль в Україні, Ізраїльський культурний Центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні спільно з Міністерством Туризму, Єврейським агентством "Сохнут Україна", Київським Єврейським общинним центром "Халом" і Міжнародної єврейської студентської організації "Гілель".

День Незалежності - головне державне свято, що відзначається в пам'ять про проголошення Держави Ізраїль 14 травня 1948 року. Цей знаменний для Держави Ізраїль день широко і масово відзначають як в країні, так і за її межами.

Свято буде організоване в форматі традиційного пікніка, в якому візьмуть участь більше двох тисяч гостей. Відвідувачам буде запропоновано широкий спектр розваг, а також створені всі умови для комфортного відпочинку.

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми
Показати ще

На території "Саду бажань" будуть організовані різні тематичні зони, серед яких дитяча зона з батутами та аніматорами, скаутське містечко, лекторій і зона інформаційних програм, бедуїнський намет для екзотичних майстер-класів, а також фотозона для всіх бажаючих зробити оригінальні пам'ятні фотографії.

В ході свята гостей чекають виступи вокальних та танцювальних колективів, дискотека, а також розіграші лотереї, головними призами якої будуть авіаквитки в Ізраїль.

Для бажаючих підкріпитися буде працювати зона фуд-кортів, де буде представлена ​​і традиційна ізраїльська кухня.

На святковому заходу гості зможуть розважитися, відпочити, ближче познайомитися з культурою і традиціями давньої і вічно молодої країни і разом відсвяткувати 70-ту річницю Дня Незалежності Держави Ізраїль.

Дата і час: 3 червня за 15-00 до 22-00.

Місце: Київ, "Сад бажань" на території Національного комплексу "Експоцентр України".

З усіх питань можна звертатися в Ізраїльський культурний центр в Києві при Посольстві Держави Ізраїль в Україні за тел +38 044-277-24-74, +38 050-386-85-91.