У Києві до кінця літа запрацює швидка допомога для тварин.

Як повідомив радник мера Дмитро Білоцерківець на сторінці в Facebook, до складу бригади входитимуть водій, ловець і лікар.

"Швидка буде працювати в цілодобовому режимі. Будемо домагатися, щоб найближчим часом профільне комунальне підприємство отримало необхідне фінансування за рахунок програми соціально-економічного розвитку регіонів", - зазначив він.

Після цього, за словами Білоцерківця, міське підприємство забезпечать необхідним автомобілем швидкої допомоги зі спецобладнанням.

Він також підкреслив, що ветдопомога буде безкоштовною для бездомних тварин і платною для домашніх. На початковому етапі проект буде працювати в тестовому режимі і, при успішних відгуках, буде розвиватися надалі.

Популярні новини зараз
Приємні знижки можуть обернутися великим розчаруванням: як супермаркети дурять покупців Світла немає, а вуличні ліхтарі сяють навіть вдень - столична влада пояснила причину На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня
Показати ще

Швидка ветеринарна допомога може знадобитися як в екстрених випадках, так і в зв'язку з різного роду обставинами: відсутність автомобіля, непристосованість авто до перевезення тваринного і інше.Звичайно, не всі процедури можна виконати на виїзді, велика частина ветеринарних маніпуляцій повинна виконуватися у ветеринарному шпиталі, де в наявності є все необхідне обладнання.

Але для проведення наступних процедур можна викликати ветеринарну "швидку":

  • огляд та консультація ветеринарного лікаря;
  • вакцинація, дегельмінтизація; чіпування;
  • забір матеріалу для проведення лабораторних досліджень;
  • проведення інфузійної, інтенсивної терапії;
  • обробка ран;
  • породіллі;
  • транспортування тварини в ветеринарний госпіталь;
  • проведення евтаназії.

В ближайшие месяцы стартует уникальный для Киева стартап в сфере зоозащиты, а именно скорая помощь для животных. В...

Posted by Dmitriy Belotserkovets on Monday, 21 May 2018

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві шкуродер познущався над котом – він підпалив бездомну тварину.

Пораненого кота виявили волонтери. Його відправили до ветеринарної клініки на лікування.