На двох автостоянках Києва почали працювати паркувальники, які пройшли відбір у рамках проекту "Чесна парковка".

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Кандидати пройши ряд тренінгів та курси з підвищення кваліфікації. Головною вимогою до всіх претендентів була наявність стажу роботи на аналогічній посаді.

"Чесні папковки" з'явились на вулиці Володимирській поблизу Національної опери України, а також на площі Івана Франка, навпроти драматичного театру ім. І.Франка.

Зазначається, що вартість години паркування десять гривень.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 грудня для всіх знаків Зодіаку: кінець Козорогів, справи Дів та підвищення Овнів "Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
Показати ще

По суті, нові паркувальники тільки контролюють кількість транспортних засобів на майданчику.

Оплата за паркомісце здійснюється виключно безготівковим способом.

На місці водіям роздають інформаційні листівки про схему роботи парковки та способи оплати.

Як повідомляв портал "Знай.ua", киян здивувала безтолкова велосипедна парковка.