Стежити за красивими дівчатами в купальниках та їх безпекою на пляжах столиці тепер буде спеціальний патруль.

Про це повідомили представники Київської міської адміністрації.

Цього сезону пляжі столиці оберігатимуть 120 мужніх та сильних представників пляжного патруля.

За словами чиновників, основною проблемою є недотримання правил безпеки на пляжах, через що з кожним роком зростає кількість жертв відпочинку. А ще більшою проблемою є відсутність рятувальників. Тому, щоб попередити нещасні випадки, патрульні цілодобово чергуватимуть у місцях відпочинку біля річок.

Нагадаємо, цього року відповідні паспорти отримали 11 столичних пляжів, відпочинок на яких визнали безпечним. А в деяких місцях навіть встановили спеціальні системи для очищення прибережних води.

Популярні новини зараз
Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб Переможець "МастерШеф" Євген Клопотенко взявзя знищувати росіян, не тільки борщ наш: "Ми зробили діло" Андрій Єрмак передбачив ситуацію на фронті в найближчі кілька місяців, Україна має час до зими Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", киянам розповіли, які пляжі найбезпечніші у столиці, а деякі з них навіть претендують на міжнародну відзнаку.