Київський метрополітен в найближчому майбутньому взагалі відмовиться від використання жетонів. Наразі вже підготували їм альтернативу.

Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник в ефірі "Громадського радіо". Він зазначив, що в метро діятиме одноразовий квиток. На нього нанесуть спеціальний QR-код, який зчитуватиме пристрій на турнікеті.

"Працювати метро буде з одноразового квитка, який зараз працює в усьому світі - це QR-код Купив квиток . Погасив цей квиток", - розповів Поворозник.

Він додав, що вже за місяць жетони не продаватимуть на більшості станцій "підземки". Решту згодом приєднається до нової системи оплати проїзду.

Заступник голови КМДА запевнив, що нововведення жодним чином не позначаться на комфорті пасажирів. Наразі, за його словами, понад 80% користувачів метро розраховується за проїзд пластиковою карткою. Крім того, вже функціонує оплата за допомогою звичайної банківської картки.

Популярні новини зараз
Важлива зміна від "Нафтогазу": як тепер оплачувати газ Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня Українцям віком понад 65 років перерахують пенсії: на скільки зміняться виплати ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в "Київпастрансі" озвучили вартість однієї поїздки, яка дозволить беззбитково перевозити пасажирів.