Українські військові, котрі служили тривалий час на передовій, вийшли на мітинг під приміщення Міністерства агрополітики.

Ветерани АТО вимагають повернути їм законне право на отримання земельних ділянок, зокрема скасувати Постанову Кабміну №413 – "Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними", повідомляє "Громадське радіо".

"Воїни АТО намагаються повернути своє право отримати землю, тобто проти тих нових законів, які ввів Кабмін, які не надають можливості отримати землю АТОвцям", — пояснив один з учасників акції Олег.

Популярні новини зараз
Екстрасенс "побачив" новий контрнаступ ЗСУ: розпочнуть успішні атаки У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників Ці купюри не приймуть у магазинах: Нацбанк попередив українців
Показати ще

Мітингувальники запевняють, що у разі ухвалення урядовцями закону вони ризикують взагалі залишитися ні з чим.

За попередніми оцінками, кількість бійців біля міністерства вже перевалила за сотню, вхід до будівлі та сусіднього з нею ресторану оточили з усіх боків правоохоронці.

Поки що ситуація відносно спокійна, обійшлося без сутичок, але до учасників протесту жоден представник відомства так і не вийшов.

Дивіться: пільги та знижки, на які мають право захисники України

Як повідомляв портал "Знай.ua", українського ветерана викрали у Москві.