Українські військові, котрі служили тривалий час на передовій, вийшли на мітинг під приміщення Міністерства агрополітики.

Ветерани АТО вимагають повернути їм законне право на отримання земельних ділянок, зокрема скасувати Постанову Кабміну №413 – "Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними", повідомляє "Громадське радіо".

"Воїни АТО намагаються повернути своє право отримати землю, тобто проти тих нових законів, які ввів Кабмін, які не надають можливості отримати землю АТОвцям", — пояснив один з учасників акції Олег.

Популярні новини зараз
"Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Мітингувальники запевняють, що у разі ухвалення урядовцями закону вони ризикують взагалі залишитися ні з чим.

За попередніми оцінками, кількість бійців біля міністерства вже перевалила за сотню, вхід до будівлі та сусіднього з нею ресторану оточили з усіх боків правоохоронці.

Поки що ситуація відносно спокійна, обійшлося без сутичок, але до учасників протесту жоден представник відомства так і не вийшов.

Дивіться: пільги та знижки, на які мають право захисники України

Як повідомляв портал "Знай.ua", українського ветерана викрали у Москві.