Нова стипендіальна програма запрацювала для студентів київського Інституту міжнародних відносин. 27 січня її презентували колишні випускники вузу разом з молодіжним проектом «Студвей», повідомляється на сторінці організації.

За словами ініціаторів проекту, головна мета програми - підтримка талановитої молоді.

«"Студвей" заснував стипендію для талановитих студентів - цього разу ІМВ - і ми зібрали 48 785 грн. А для ендаумент-фонду Інституту за підтримки випускників було зібрано 47500 грн. Сподіваємося на вдале продовження таких акцій в інших вузах і що наступного разу гостей буде більше. А значить - зберемо ще більше коштів», - зазначила засновниця проекту «Студвей», телеведуча Тетяна Терехова.

Представники «Студвей» повідомляють, що будуть і далі продовжувати збір коштів для стипендіальної програми і незабаром повідомлять молоді про детальні умови участі в ній.

Символічно, що перші внески зробили саме колишні студенти ІМВ. На захід, що відбувся в стінах Інституту, були запрошені випускники вузу - вони мали можливість зануритися в атмосферу стилізованого студентського гуртожитку. Серед відомих персон були помічені ведучий Євробачення Олександр Скічко зі своєю дружиною Єлизаветою Юрушевою, телеведучі Володимир Остапчук та Ольга Цибульська, дизайнери Катя Сільченко, Олексій Прищепа та інші.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям
Показати ще

Варто відзначити, що «Студвей» - це освітній проект, який вже 4 роки підтримує талановиту молодь, проводить щорічні церемонії вручення премій для студентських проектів, реалізує різноманітні волонтерські програми та надає студентам безкоштовну юридичну допомогу.