З сьогоднішнього дня, 1 грудня, рішення столичної міської ради вступило в силу, і тепер в метрополітені почали діяти нові правила для кількох категорій громадян.

Так, пільгові категорії зможуть безкоштовно користуватися підземкою тільки при наявності картки киянина. Про це йдеться в офіційному повідомленні прес-центру КМДА.

Нововведення торкнулося дев'яти категорій громадян, серед яких пенсіонери, люди з ІІІ групою інвалідності і батьки багатодітних сімей. Категорії громадян з загальнодержавними пільгами, наприклад, учасники бойових дій, люди з інвалідністю (I і II груп), діти з багатодітних сімей, для безкоштовного проїзду в метро як і раніше повинні пред'являти оригінал посвідчення.

Якщо людина не може показати картку киянина, то повинна сплатити проїзд на загальних підставах.

Київський метрополітен виставив на продаж своє майно

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Україні призначили нову главу Верховного суду: що відомо про новопризначену держслужбовицю.