Керівник компанії CFC Consulting, яка виграла тендер від київської влади на розфарбування Арки, Геннадій Курочка повідомив, що з об'єкту повністю зняли кольорову плівку, як і обіцяли. Однак, сірою веселка довго не буде - КМДА незабаром оголосить конкурс проектів на найкраще рішення-інсталяцію Арки дружби народів.

Про це Курочка написав на своїй сторінці у Facebook та зазначив, що його компанія також планує подати свій проект на конкурс, але вже поліпшений, щодо якості матеріалів, концепції і візуального сприйняття:

"Чи будемо ми подавати на конкурс свій проект "Арка розмаїття"? Так, звичайно! :) Тільки він (проект) буде поліпшений, щодо якості матеріалів, концепції і візуального сприйняття."

За словами заступника міського голови Києва Олексія Резнікова, веселка на Арці дружби народів так і не була завершена до кінця тому, що так було задумано. Це, виявляється, був акт декомунізації.

«Цей акт «кольорової веселки» — це акт декомунізації. Тому що немає у нас зараз дружби з Російською Федерацією. А залишок, який там є – це наш Донбас і Крим, де поки що є агресор», - цитує слова Резнікова Громадське.

Популярні новини зараз

Андрія Данилка помітили в Росії, але Вєрка Сердючка все заперечує: "Вчора в Сочі був"

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Показати ще

Резніков зазначив, що в КДМА є ідея зробити з веселки постійно діючий арт-об’єкт. Пропозиції вже надходять, хоча конкурс ще не оголошено.

«Є ідея зробити постійно діючий арт-об’єкт. Пропозиції вже надходять: починаючи від орнаменту вишиванки, хтось наполягає залишити веселкою, дехто пропонує зробити великий національний прапор. Тут, кому як до смаку», - говорить заступника міського голови столиці .

За словами Олексія Резнікова, конкурсна комісія обговорить та погодить кращі проекти з громадськістю.

Як повідомляв портал "Знай.ua", столична Арка Дружби народів, що напередодні міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" грала всіма барвами веселки, знову посіріла.