Вам тут не місце: дівчину з інвалідністю вигнали з популярного київського кафе

поділитись
Як розповіла Людмила Глушко в коментарі "Радіо Свобода", коли вона зайшла у заклад, на неї дуже пильно почав дивитися один з офіціантів

У Києві офіціант Stories cafe попросив вийти із закладу дівчину з ДЦП.

Людмила Глушко має гіперкінетичним форму дитячого церебрального паралічу. За своє життя дівчина вперше зіткнулася з таким відвертим хамством у закладі. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Все буває вперше. Навіть коли офіціант виганяє тебе з Stories cafe на вул. Костянтинівська, тобто, просто "просить залишити приміщення". Зовні милий і затишний, атмосферний заклад в центрі Подолу виявився прогнилим всередині", ― поділилася дівчина.

Як розповіла Людмила Глушко в коментарі "Радіо Свобода", коли вона зайшла у заклад, на неї дуже пильно почав дивитися один з офіціантів.

"Він на мене так подивився, ніби питав поглядом, що я тут забула. Потім він підійшов і запитав: "Ви не могли б залишити приміщення?". Я на секунду забарилася, не могла повірити, а потім просто не втрималася і сказала: Та ви ― хам!", - пише дівчина.

У коментарях до посту дівчата зі сторінки оскандалився закладу заявили, що в разі вини співробітники вони готові розірвати договір з ним. Однак через два дні після інциденту на сторінці кафе з'явився пост з вибаченнями і заявою, що "з працівниками була проведена роз'яснювальна робота".

Користувачі в коментарях до цього посту зазначили, що адміністрація сторінки попередньо "почистила" негативні коментарі та відгуки та закрила можливість ставити оцінку в Facebook.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Харкові няня на системі жорстоко побила 14-річну дівчинку з ДЦП - дитячий церебральний параліч. Про це написала громадська активістка Ляна Теремкова в Facebook.

"З'явилися синці, раптово відколовся зуб у дитини, дівчинка стала різко реагувати на підняття рук, зажиматься. І ось мама вирішила встановити в кімнаті відеореєстратор, але на жаль він при загадкових обставинах поламався, але після його ремонту мама дівчинки побачила ось такі кадри", – йдеться в повідомленні.

За її словами, няня пропрацювала в сім'ї близько року.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
дцп, київ, кафе, Stories cafe
На місця працюють правоохоронці, деталі з'ясовуються
0
0
14:41 24.06.2018
Для святкування Дня Молоді у Києві перекрили одну з центральних вулиць‍
0
0
14:29 24.06.2018
З'явилися нові відомості і фото стрілка
0
0
12:27 24.06.2018
На оновлення пляжів української столиці було виділено 10 мільйонів гривень
0
0
12:09 24.06.2018
Він відмовився від надання показань та написання заяв, вказавши, що самостійно розібрався у ситуації
0
0
11:15 24.06.2018