Важливо! Смертельна небезпека підстерігає дітей у садочках та школах Києва

поділитись
Поцікавтесь, що знаходиться у класі чи групі вашої дитини

Київські дитячі заклади, в том числі дитсадки та школи грубо порушують технічний регламент. Майже в усіх закладах меблі та інше техобладнання не відповідає нормам.

Про це заявив глава ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

Служба виявила, що 70% меблів не відповідають жодним санітарним нормам.

"На сьогоднішній день, 70% дитячих меблів не відповідає чинному технічному регламенту. Ми рекомендуємо купувати в школи тільки меблі, яка має відповідні висновки, не містить шкідливих речовин в своєму складі", – уточнив Рубан.

Майже щомісяця до відомства находять дані про невідповідний стан умов у приміщеннях , де навчаються діти. Це пов’язано передусім з проведенням там ремонтних робіт із використанням шкідливих токсичних матеріалів.

Після лабораторних досліджень припиняють діяльність спортзали і установи, в яких зафіксували перевищення гранично допустимих концентрацій по формальдегіду, фенолу та інших продуктів, які з’являються після проведення ремонту.

Дивіться, на яких ліжках спрлять діти в одному з садочків

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  батьки однієї із київських шкіл поскаржилися на те, що учнів змушують вивчати російську мову, яку вони мають право відвідувати за власним бажанням.

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
дитячі заклади, школи, меблі, токсичні речовини
У магазині поки ніяк не прокоментували вандалізм
0
0
22:02 15.12.2017
У мережі бурхливо обговорюють оригінальний благоустрій вулиці
0
0
20:30 15.12.2017
Постраждалого тягли на капоті на шаленій швидкості
0
0
13:39 15.12.2017