У столиці незабаром збираються побудувати надземну систему транспортного сполучення Sky Way.

Як зазначили у Київській міській державній адміністрації, міст з'єднає Поштову площу та мікрорайон Троєщина. Відповідний наказ про початок робіт та створення оперативної групи вже видав департамент транспортної інфраструктури.

В документі йдеться про те, що до 12 квітня представлять пропозицію щодо реалізації проекту по маршруту Поштова площа - Троєщинський ринок (вул. Закревського).

Як відомо, SkyWayнадземна транспортна система, в якій рух організовано за допомогою підвісних колій, натягнутих між опорами. Швидкість рухомого складу може досягати 500 км / год, а його рух регулюється автоматично.

Популярні новини зараз

Go_A потрапила в топ-3 на Євробаченні 2021: попереду тільки Мальта і Кіпр

Одеса "пішла під воду" після 20-хвилинного дощику, дороги паралізовані

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

Показати ще

Втім, ще минулого року влада Києва обіцяла втілити ще один не менш очікуваний проект, котрий досі так і лишається на папері: метро на Троєщину. Навіть підписали угоду з Китаєм на будівництво, котра передбачала спільну роботу над технічними та фінансовими рішеннями.

Вартість проекту зараз оцінюється в $ 2 млрд, з яких 85% планується реалізувати за рахунок кредиту китайських фінустанов. Відсоткова ставка, тим часом, залишається предметом переговорів. Мінфін державних гарантій так і не отримав, а обслуговувати кредитні зобов'язання при нинішній економіці не так вже й просто.

Найбільш правильним варіантом була б муніципальна гарантія, але кредитний рейтинг Києва залишає бажати кращого, і китайці на це не погодилися. Тобто, врешті будівництво із запланованих 3-5 років може затягнутися на невизначений період часу.

Дивіться: чому досі у Києві не побудували метро на Троєщину?

Як повідомляв портал "Знай.ua", у столиці відкриють сучасний парк розваг. КП "Київське інвестиційне агентство" розробило і затвердило технічні та економічні показники, передпроектні пропозиції об'єкта інвестування. Згідно з ними, орієнтовний обсяг необхідних інвестицій для створення проекту становить 300-400 тис. грн. Після розробки КП пропозицій до умов інвестиційного конкурсу оголосять і сам конкурс.