У Києві з'явиться готель, в якому можна буде втілити у життя всі свої сексуальні фантазії. Побувати в номерах Доміни чи будуарі королеви зможуть і політики, тому що при бажанні відвідувачам видаватимуть маски, щоб вони залишилися невпізнаними.

Про те, що з себе представлятиме цей еротичний бутик-готель, ми поговорили з одним з його органcзаторів Оленою Соловйової.

- Розкажіть, звідки взагалі прийшла ідея відкрити подібний заклад в Україні?

- Це не моя ідея. Подібний готель існував у Європі ще у 1812 році. Батько сьогоднішньої королеви Британії Едуард IV був там приватним гостем. Йому так подобалася мавританська кімната, що він поставив на ній королівську печатку і викупив її.

- Що значить мавританська кімната?

Популярні новини зараз
Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів Беріть із собою більше грошей: супермаркети встановили нові ціни на гречку, вершкове масло та яйця "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам
Показати ще

- Вона була зроблена, як мавританський гарем у східному стилі. З відповідними подіумами, ваннами і тд. Зараз в Європі таких готелів кілька тисяч, коштує від 50 доларів до 5000 за кімнату, залежить від гаджетів і девайсів. В Японії таких готелів 27 тисяч. Як кажуть самі японці, кожен другий з них був у такому готелі і вони були там зачаті.

- Тепер таке буде і у нас?

- Так. Адже, правда, дуже прикро, що до України це не дійшло. У тій же Москві таких готелів близько трьохсот, а у нас ні одного.

- Олена, як це все буде виглядати?

- Це сім кімнат, кожна з якої представляють якусь фантазію. Це будуар королеви, мавританський гарем, шкільний клас, кабінет лікаря - це так звана ваніль, і бдсм кімнати: це готика, камера тортур та кімната домінації.

Кожна кімната обладнана певнимі секс-меблями і гаджетами. Якщо у будуарі королеви - це, наприклад, позолочені батоги і елегантні стеки білої шкіри, то у бдсм всі цсіграшки будуть виглядати брутально. Також будуть секс-гойдалки, спеціальні меблі - колодки, столи для прочуханки, диби та інше. Все це входить у вартість кімнати. Всі девайси, які торкаються слизової, купуються індивідуально у лаунж-барі - у магазині.

- І можна буде цілу ніч гратися?

- Можна і цілу ніч. Також є поняття мінімального знімання номера - це три години. Ми гарантуємо безпеку і конфіденційність. Після кожного клієнта проходить стерилізація і кварцування номера.

- Приходити можна тільки парою?

- Так, як і в Європі, так і в Азії - принцип цих готелів - безбардельная основа. Це не бордель, не масажний салон. Немає додаткових послуг, за винятком здачі номера. Щоб відвідати це місце вам має виповнитися 21 рік.

- А якщо політик захоче відвідати, ви зможете зробити так, щоб він не був пізнаний?

- Територія готелю - це зона камер. Але, безумовно, будуть гості, які не захочуть світити свої обличчя. Тому ми можемо зустріти гостя за територією готелю - запропонувати йому маску, щоб приховати обличчя. Ви можете не вказувати своє ім'я, платите за номер, залишаєте депозитну суму і йдете розважатися.

- БДСМ - це завжди біль. Якщо щось трапиться з клієнтом? Не витримає задоволення і помре?

- Є правила, які гості підписують при поселенні. Ми не несемо відповідальність за те, що там відбувається у номерах. Безумовно, у нас будуть тривожні кнопки, які при бажанні даються кожному гостю. Без цього ми не маємо права туди ломитися, які б стогони і крики звідти не долинали.

- Стоп слова не буде?

- Ми не можемо стояти під дверима і чекати, якщо клієнт скаже це стоп-слово.

- Я думаю, політики можуть переживати, раптом, у цих номерах є камери?

- Ну, це проблеми політика. Якщо захоче він може надіслати своїх спеців, щоб вони перевірили номер на наявність камер.

- Тобто ви припускаєте, що представники нашої політичної еліти теж будуть до вас заглядати?

- Нічого людського їм не чуже, але при цьому - ми орієнтовані на середньостатистичну українську пару, ми не хочемо йти у «закриті заклади для можновладців». Хочуть в гості - ласкаво просимо. Нічого збоченого і ганебного ми не робимо.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Ляшко ризикнув показати свій зад.

Також ми повідомляли про те, що українські зірки готові знову грішити. Але далеко не гріх купити копії смартфонів або придбати хороший китайський телефон.