Мережу розбурхав випадок, який трапився з киянином в одному зі столичних супермаркетів.

Історією розповів Руслан Трохимчук у Facebook-спільноті "Мій Відрадний". Він вирішив просто придбати у магазині солоних огірків, а в результаті продавці назвали його аферистом.

"Зайшов в "Сільпо" дещо купити, ну, і огірків солоних вирішив півкіло прихопити. Зважив, приклеїв стікер, долив розсолу, щоб не покрилися нальотом. А далі на касі мені сказали, що я аферист і як задовбали ці аборигени", - розповів Трохимчук.

Після таких обурливих звинувачень він злив розсіл в інший пакет й знову пішов на касу. В результаті чоловік витратив свій час на безглузді розмови та суперечки з працівниками супермаркету, а огірків після такого взагалі перехотілось.

Користувачі з гумором відреагували на його розповідь. Вони посміялись, що він "розсіл поцупив". Інші пишуть, що супермаркет мав подякувати такому покупцю, який придбав розсіл за ціною огірків.

"Це з серії морква з землею, фасована курка із захованим в пузо непридатним метром шкури, і полуниця зверху нормальна, знизу - гниль"; "Ідіотизм немає кінця і краю"; "Осад в розсолі?" – пожартували користувачі у коментарях.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, з київських школярок познущались охоронці одного із супермаркетів. Неповнолітніх дівчат звинуватили в крадіжці та нахабно обшукували без відома їх батьків. Неприємний інцидент стався а гіпермаркеті "Ашан" на вулиці Берковецькій.