Після нашумілої історії з котом у київському супермаркеті "Фуршет", ще одна торгівельна мережа потрапила під шквал критики.

Цього разу покупців обурив голуб, який прогулювався просто торговими рядами.

Відео птаха оприлюднив журналіст Ярослав Жарьонов.

"Тільки вранці прилетів назад в Київ і одразу зіпсували мені настрій. Заходимо в "Сільпо" на пр. Перемоги 87, а там у торговому залі.. ГОЛУБ. Звичайнісінький такий, яких багато літає на вулиці. Поряд лежать і макарони, і цукор, і печиво", - написав він у своєму "Facebook".

Тільки вранці прилетів назад в Київ і одразу зіпсували мені настрій. Заходимо в "Сільпо" на пр. Перемоги 87, а там у торговому залі.. ГОЛУБ. Звичайнісінький такий, яких багато літає на вулиці. Поряд лежать і макарони, і цукор, і печиво. Звернувся до працівників залу - відправили до охоронця, який має викликати адміністратора. Викликав. Прийшов не так швидко, хвилин за 5-7, а весь цей час УСІ працівники залу взагалі не звертали увагу на такого гостя. Ну норма, чьо. Видно що не перший раз у них. Потім вийшов якийсь хлопчина, якому адміністратор сказала "хлопнути на голуба", щоб той полетів. Пташка звичайно дала ще десь два кола пошани, а лиш після того тільки покинула магазин. Я там розумію, що це "Сільпо" далеко не елітне, але блін.. це ж потім люди їсти ще будуть!!!

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч зважилася на пристрасний поцілунок з чоловіком: ніхто не очікував

Українців відпустять на пенсію в 45 років

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще
Posted by Yaroslav Zharyenov on Monday, 11 September 2017

За словами журналіста, працівники магазину взагалі не звертали увагу на такого гостя.

"Звернувся до працівників залу - відправили до охоронця, який має викликати адміністратора. Викликав. Прийшов не так швидко, хвилин за 5-7, а весь цей час УСІ працівники залу взагалі не звертали увагу на такого гостя. Ну норма, чьо. Видно що не перший раз у них. Потім вийшов якийсь хлопчина, якому адміністратор сказала "хлопнути на голуба", щоб той полетів. Пташка, звичайно, дала ще десь два кола пошани, а лиш після того тільки покинула магазин", - додав він.

"Я там розумію, що це "Сільпо" далеко не елітне, але, блін, це ж потім люди їсти ще будуть", - наголосив Жаренов.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", у київському супермаркеті помітили кота, який справляв природну потребу просто в ємності із ваговим цукром.