Поблизу столичного Московського мосту помітили незвичайного відпочиваючого, який розлігся на травичці, насолоджуючись останнім теплом.

Відповідні знімки оприлюднили на сторінці спільноти dtp.kiev.ua у соціальній мережі facebook.

Як виявилося, гостя столиці було важко не помітити, так як ним виявився величезний лось. Тварина спокійно ходить по місцевості, не звертаючи уваги на галасливий мегаполіс.

"Київ. Околиця Московського мосту. Виявлений величезний лось! Гуляє, відпочиває. На місці поліція та служба порятунку тварин", - підписав кадри автор публікації.

Користувачі мережі теж не змогли залишитися осторонь та одразу ж прокоментували те, що трапилося.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати Пенсіонерам виплатять 3000 гривень: хто зможе отримати грошову допомогу Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", бігаючий Києвом лось переплив Дніпро та втік.