Дві молоді киянки вирішили провчити збоченця.

Столичний Політехнічний парк, який розташований у Солом'янському районі Києва, вздовж проспекту Перемоги, перед першими корпусами Київського політехнічного інституту, облюбував ексгібіціоніст. Він не соромлячись розгулює парком, де проводять час дівчата-студентки, а також гуляють з дітьми молоді матусі.

Дві молоді киянки вирішили не миритись з нахабством збоченця та зафільмували його на камеру. Тепер всі знайомі та родичі "героя" зможуть дізнатись про його "хоббі"

Надіємся, що це відео позбавить бажання "колег" збоченця займатись подібними "забавами" .

За словами психологів, ймовірність того, що ексгібіціоніст нападе на перехожого, зовсім мала. Однак він завдає соціуму значну шкоду - психологічну.

Для таких збоченців головне - реакція людей, які їх бачать. Ексгібіціоністи саме від цього отримують найбільше задоволення. Тому психологи радять: при зустрічі з таким збоченцем не потрібно кричати, обурюватися чи тікати, адже це саме те, за чим "полює" ексгібіціоніст.

Найкраще просто не звертати на нього увагу або ж зневажливо глянути у його бік. Тоді він не зможе отримати належного задоволення або ж навіть сам від вас утече.

Крім того, попри таке психічне відхилення, ексгібіціоністи часто є успішними людьми, мають сім’ю, дітей та високооплачувану роботу. Тому вони бояться викриття свого "хоббі".

Як повідомляв портал "Знай.ua",  ще одного збоченця-ексгібіціоніста розшукує поліція Києва.

Мешканців Голосіївського району стривожив невідомий чоловік, який демонстрував свої геніталії учням однієї зі шкіл. Як повідомляє одна з місцевих мешканок, збоченець зайшов на територію школи і, стоячи під вікнами туалету, показував дітям свої "принади".

Крім того, серед ексгібіціоністів є і жінки. За словами психологів у них це найчастіше є наслідком психічної хвороби - гебоїдної шизофренії. Такі жінки навмисне виставляють себе на огляд у вікнах або ж ходять у прозорому одязі.

Нагадаємо, що  ужгородські поліцейські затримали п'яну жінку за кермом автомобіля. Правоохоронці попросили водія пред'явити документи і пояснити причину зупинки. Але жінка спершу обурилася, а потім почала роздягатися.

Згодом з'ясувалося, що за кермом була працівниця податкової служби, начальник одного з відділів ДПС області.