У 1989 будівельники, які оформляли станцію київського метро "Золоті ворота", порушили заборону і виклали коричневою смальтою на мозаїчному фризі у вестибюлі між ескалаторами "Слава Україні".

Згодом мозаїка потемніла і помітити та прочитати слова стало складніше, тому ця історія вважалася міською легендою. Але кілька років тому автор проекту інтер'єрів станції Вадим Жежерін підтвердив - напис існує.

"Хлопці, робочі, самі виклали. Потім змусили мене піднятися нагору і подивитися. Я подивився, а вони питають:" Ти не боїшся? ". Ну, я відповів, що не боюся. Вони були натхнені нижнім вестибюлем і вже грішно було викласти цей напис ", - розповів Жежерін.

Популярні новини зараз
Путіна рознесли в пух і прах після заяви пєскова: "Бабуїни-клоуни з прогнилими іклами" Друг Ані Лорак Сергій Лазарєв причепився до Джамали через Євробачення: "Перше місце не за супер-хіти" Ірина Федишин після скандалу з Євробаченням-2022 закопала себе ще глибше: "Їб*ніть з Піона по шолому" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Мозаїка нижнього вестибюля, про яку говорить архітектор, зображували храми і київських князів.

Нагадаємо, у столиці РФ парочка напідпитку шокувала пасажирів метро. Молоді люди прямо на очах в усіх спробувала зайнятися сексом у вагоні метро.

Даний інцидент стався в Москві, це зафільмвуали свідки та виклали в мережу.

На кадрах видно, що молоді люди явно під впливом алкоголю.

Бурхливому продовженню вечора спробував перешкодити літній мешканець російської столиці, однак дівчина одразу ж накинулась на чоловіка, спочатку

У коментарях під відео користувачі обурюються такою поведінкою.

"Днище!",

"Як собаки!",

"Хворі свині. Жах, слів не підберу",

"Це російський народ. Чому дивуватися? Їм до того не звикати",

"Розстріляти таких"

"Ось це скрепи!" - пишуть вони.

Як повідомляв раніше Знай.ua, Київська міська рада доручила КП "Київський метрополітен" встановити на станціях табло, які будуть показувати зворотний відлік часу до прибуття наступного поїзда.

"Доручити комунальному підприємству "Київський метрополітен" здійснити організаційно-правові дії щодо встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття поїзда", - йдеться в документі.

Табло повинні встановити до кінця 2019 року. Згідно з рішенням, табло повинні бути встановлені над тунелями з боку прибуття поїзда, за винятком випадків, де конструкції станції будуть ускладнювати зчитування інформації.

Дане рішення з'явилося в результаті розгляду петиції, яка була розміщена на сайті міськради ще в листопаді 2015 року і отримала підтримку киян.

Також Знай.ua писав про те, що у Києві відновили рух по Оболонсько-Теремківській лінії київського метрополітену (М2, "синя лінія"). Раніше рух переривався на ділянці між станціями "Оболонь" і "Контрактова площа".