На українському ринку нерухомості почали з'являтися небезпечні для життя новобудови, які зводяться з порушеннями всіх можливих будівельних норм.

Про це інформує UBR.

Згідно з даними директора Конфедерації будівельників України Віталія Грусевича, нещодавно під Києвом вже виявили подібну будову.

"Порушень багато, і вони реально небезпечні для життя. Такий будинок може завалитися від невеликого підземного поштовху або навіть від сильного пориву вітру. Настійно рекомендую перевіряти, чи дотримувалися заходів безпеки при будівництві в будинках, які цікавлять покупців", – заявив він.

Недобросовісні забудовники економлять практично на всьому - від будматеріалів до радіаторів і проводки.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Однак, "комплектацію" квартири вони можуть змінювати ще під час будівництва, незважаючи на зазначені позиції в договорі.

Як повідомляється, підозрілі будинки продають за значно заниженою ціною. За словами експертів, нормальна квартира в новобудові не може коштувати зараз менше 14 тис. грн за кв. м.

Дивіться сюжет про нерухомость

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", ринок нерухомості незабаром вибухне.